کیترینگ هما

کیترینگ "هما" با هدف تامین و ارائه سرویس های پذیرایی و خدمات رفاهی به مسافران و کادر پروازی در سال 1346 تأسیس گردید . کیترینگ "هما" به عنوان یکی از بزرگترین کیترینگ های خاورمیانه با بیش از 40 سال سابقه خدمت در صنعت تهیه و توزیع غذا همراه با به کارگیری و بهره مندی از تکنولوژی، تجهیزات لازم و برنامه های غذایی منطبق با اصول تغذیه و سلامت، ضمن رعایت استانداردهای بهداشتی، وظیفه تولید و ارائه سرویس های غذایی به مسافران محترم "هما" و برخی شرکت های هوایی داخلی و بین المللی را بر عهده دارد
این مجموعه با مساحتی بیش از 8033 متر مربع شامل فضای اداری ، آماده سازی و تولید ،‌انبار و .... می باشد و با در اختیار داشتن بیش از یک هزار نفر نیروی انسانی متخصص و نیمه متخصص در چهار شیفت ( نوبت کاری ) انجام وظیفه می نماید . مجموع انواع تولیدات روزانه کیترینگ به طور متوسط بالغ بر 32000 سرویس اعم از صبحانه و غذای گرم و سرد و میان وعده می باشد .

یکی از ویژگی های مهم و متمایز کیترینگ "هما" در مقایسه با سایر کیترینگ های فعال در منطقه خاورمیانه استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت است. کلیه پرسنل "هما" که در عملیات تولید، فعالیت می نمایند آموزش های لازم در جهت رشد و ارتقا سطح تخصص، ایمنی غذا و انطباق با اصول GMP/GHP را پشت سر می گذارند. همچنین بهره برداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت در جهت تایید صحت عملیات به لحاظ بهداشتی و کنترل های لازم توسط نیروهای متخصص و مجرب به صورت پیوسته انجام می گردد. در این راستا کیترینگ "هما" در مورخ 24/12/1389 پس از طی ممیزی های مقدماتی و نهایی توسط ممیزی شخص سوم موفق به کسب گواهینامه های سیستم حصپ ( ( HACCP و ایزو 2015: 9001 و ایزو 2005: 22000 به منظور انطباق با استانداردهای جهانی صنعت غذا به لحاظ مدیریت ایمنی و کیفیت غذا شده است و در مهرماه 1390 نیز موفق به کسب استاندارد NACI( مرکز ملی تایید صلاحیت ایران) شد . علاوه بر مجموعه کیترینگ مهرآباد ، ساختمان جدید کیترینگ در فرودگاه امام خمینی (ره) در مساحتی بالغ بر 16000 مترمربع فضای اداری و عملیات تولید در سه طبقه احداث گردیده، کیترینگ مذکور با مشاوره شرکت مشاور کیترینگ های آلمان ساخت و تجهیز و جزو یکی از مجهزترین کیترینگ ها محسوب می گردد وهم اکنون در حال  بهره برداری می باشد . کیترینگ فرودگاه امام خمینی (ره) مجهز به دستگاه های تهیه و تولید مواد غذایی ، آزمایشگاه های کنترل شیمیایی و میکروبی ، تجهیزات پیشرفته مرتبط با صنایع غذایی و منطبق با استانداردهای ایزو 22000 و مبتنی بر سیستم حصپ (( HACCP می باشد. کیترینگ "هما" علاوه بر تهران ‌دارای شعب فعال دیگری در شهر های اصفهان ، مشهد ، شیراز و تبریز می باشد که نسبت به تولید و تامین انواع سرویس های غذایی و رفاهی پرواز ها فعالیت می باشد.